Sprawdź swoją zdolność kredytową nie ponosząc przy tym żadnych kosztów! Porównaj z nami dziesiątki ofert dostępnych na rynku i skalkuluj taką która najbardziej Ci odpowiada! Jesteś niezadowolony z kredytu hipotecznego który obecnie posiadasz? Żaden problem, pomożemy Ci go zamienić na dużo atrakcyjniejszy!

 

Pamiętaj że pomożemy Ci na każdym etapie procesu kredytowego ale również PO NIM! Jesteśmy ze swoimi klientami tak długo jak nas potrzebują!

 

KREDYTY HIPOTECZNE

KREDYTY GOTÓWKOWE

Potrzebujesz szybko gotówki? Pojawiła się nagląca potrzeba finansowa której nie planowałeś? Złóż wniosek rano, a po południu sprawdź swoje konto bo środki już tam będą! Sprawdź nas!

 

Masz kilka kredytów i chciałbyś je zamienić na jeden tańszy? Chcesz obniżyć miesięczną ratę? A może zastanawiasz się jak odzyskać pieniądze z ubezpieczenia którego nie chciałeś ale byłeś zmuszony z niego skorzystać? Służymy pomocą!

 

 

Oferta

X

POŻYCZKI HIPOTECZNE

KREDYTY FIRMOWE

Posiadasz nieruchomość której nie chcesz się pozbywać a jednocześnie potrzebujesz potężnego zastrzyku gotówki? Nic prostszego! Pozwól nam pomóc Ci dobrać odpowiednią ofertę na rynku międzybankowym i uzyskaj nawet do 80% wartości nieruchomości!

Masz świetny pomysł ale wstrzymuje Cię brak kapitału na jego realizację? Dobrze trafiłeś! Dobierzemy dla Ciebie produkt który umożliwi Ci płynność finansową.

 

KREDYT SAMOCHODOWY

LEASING

Wiesz już czym chcesz jeździć ale nie wiesz jeszcze kiedy to się stanie? Pozwól nam tak dobrać Ci ratę kredytu samochodowego abyś mógł wyjechać prosto z salonu nie obciążając przy tym zbytnio swojego portfela!

 

Służbowy samochód? Wyposażenie biura? A może chciałbyś skorzystać z leasingu na konkretną nieruchomość? Z przyjemnością przedstawimy Ci korzyści takiego rozwiązania i pomożemy załatwić wszelkie formalności.

 

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Dębickiej w Brzeźnicy. Jednocześnie odpowiadając na potrzeby klientów oferujemy możliwość dojazdu na wybrane przez Was miejsce spotkania

+48 534 302 324

Dębicka 15 lok 1, 39-207 Brzeźnica

getcash.biuro@gmail.com

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz