Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się szeroko rozumianym doradztwem finansowym. Masz obawy o swoją zdolność kredytową? Czujesz niepewność na myśl o załatwianiu licznych formalności? Brakuje Ci czasu na odwiedzanie placówek wielu banków w celu wybrania najlepszej oferty?

 

Dobrze trafiłeś! Celem naszej firmy jest kompleksowe podejście do Twoich potrzeb finansowych. Wystarczy jedno spotkanie a Przeprowadzimy Cię przez gąszcz zawiłych formalności oraz znajdziemy produkt z którego będziesz w pełni usatysfakcjonowany.

 

Od początku swojego istnienia zajmujemy się doradztwem kredytowym. Nasze wieloletnie doświadczenie zbudowało nam kapitał w postaci licznego grona zadowolonych klientów. Chcielibyśmy abyś do nich dołączył, ponieważ naszą nagrodą jest Twoja satysfakcja!

Nasza firma to nie tylko rynek finansów. Działamy również prężnie w branży nieruchomości z rynku pierwotnego. Co ważne NIE MA DLA NAS OGRANICZEŃ. Dlaczego? Ponieważ współpracujemy z deweloperami z całego kraju i posiadamy odpowiednie narzędzia dzięki którym jesteśmy w stanie znaleźć nieruchomość w wybranym przez Ciebie miejscu. Jak zawsze dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb uwzględniając to na czym Ci przede wszystkim zależy.

 

Apartament w centrum stolicy o podwyższonym standardzie? - żaden problem.

A może wręcz przeciwnie? Skromne mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu ? - już się robi.

 

Dodatkowo pamiętaj, że jeśli nie będziesz dysponował pełnymi środkami na wymarzone lokum to pomożemy Ci wybrać najlepszą dla Ciebie opcję finansowania!

Sprawdź nas i pamiętaj że fachowa pomoc u nas jest zawsze GRATIS!

 

O Firmie

X

Nasze biuro znajduje się przy ulicy Dębickiej w Brzeźnicy. Jednocześnie odpowiadając na potrzeby klientów oferujemy możliwość dojazdu na wybrane przez Was miejsce spotkania

+48 534 302 324

Dębicka 15 lok 1, 39-207 Brzeźnica

getcash.biuro@gmail.com

Wysyłanie formularza...

Wystąpił błąd na serwerze.

Otrzymano formularz